Bize Sorun

Aşağıdaki formu doldurarak bilgi talep edebilirsiniz.

7/24 Yanınızdayız

EMS

Yaklaşımımız

Miha Bodytec nedir?

Hastanemiz stüdyosunda kullanılan Miha Bodytec, bir alman teknolojisi ve son yıllarda fitness alanında geliştirilmiş en etkili yöntem. EMS (Electro Muscle Simulation) akımıyla beraber vücuttaki tüm ana kas gruplarını aynı anda çalıştırarak kişinin özgür iradesinin çok üzerinde bir antrenman etkisi sağlıyor ve kalori yakımını 3-4 katına çıkıyor.

Haftada 1 gün sadece 20 dakika

Miha Bodytec ile yapacağınız haftada 2 gün ve sadece 20 dakikalık antrenman, klasik bir spor salonunda yapacağınız 4-5 saatlik antrenman ile eşit etki sağlıyor.

Amaca yönelik bireysel antrenman

Miha Bodytec’in etkili olduğu alanlar:

Vücut şekillendirme: Zayıflama, sıkılaştırma, yağ yakımı,kas definasyonu, selülit görünümünün giderilmesi

Sportif performansta ciddi artış: Kondisyon, hız, dayanıklılık, kuvvet

Kas güçsüzlüğüne bağlı fiziksel problemler: Hangi amaçla geliyorsanız ona yönelik antrenman programı uzman fizyoterapistimiz tarafından hazırlanır ve yine uzman fizyoterapistimiz tarafından bireysel olarak uygulanır. Böylece problem ya da hedef neyse, daha hızlı ulaşılır.

EMS (Electro Muscle Simulation)

EMS akımı; tıbbın kabul etmiş olduğu, uzun yıllardır fizik tedavi ve rehabilitasyonda kas güçlendirme  amaçlı kullanılan akımdır. Normal bir antrenman sırasında beyin, kasılmaları için kaslara uyarılar gönderir. Hastanemiz stüdyosunda kullanılan Miha Bodytec teknolojisi EMS sistemiyle kaslara beynin gönderdiği uyarıların kat kat fazlasını gönderir. Bu gönderdiği uyarılar kaslarda kasılmalara sebep olur ve kaslar tarafından emilip ulaşılması zor olan derin taban kaslarına ulaşılır. Bu sistem ile kaslar eklemlere ve omurgaya hiçbir yük yüklemeden ve sakatlık riski olmadan kısa süre içinde çok daha fazla çalışır.

Bölüm Doktorlarımız

Miha Bodytec EMS Cihazı ile 25 Dakikada Etkili Zayıflama!
Miha Bodytec EMS Cihazı ile 25 Dakikada Etkili Zayıflama!

Miha Bodytec EMS Cihazı ile 25 Dakikada Etkili Zayıflama!

Devamı