Doktorunuza Sorun

Aşağıdaki formu doldurarak bilgi talep edebilirsiniz.

7/24 Yanınızdayız

Yaklaşımımız

Enflasyonla Topyekün Mücadeleye İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi ve İstanbul Okan Üniversitesi Diş Hastanesi’nden Tam Destek!

İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi ve İstanbul Okan Üniversitesi Diş Hastanesi olarak, ülkemizin içerisinde bulunduğu bu zorlu süreçte, Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı’na tam destek veriyoruz! Devletimiz ve halkımızın her zaman yanında olma bilincini taşıyarak hizmet sunduğumuz Okan Sağlık Kuruluşlarımızda alınan sağlık hizmetlerinde yüzde 10 indirim uygulama gidiyoruz.

Enflasyonla mücadele, ancak özel sektörün ve kamunun birlikte hareket etmesi ile amacına ulaşır. Okan Sağlık Grubu olarak biz de, Hazine ve Maliye Bakanımız Sn. Berat Albayrak’ın teşvikleriyle hayata geçirilen Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı’na destek verme kararı aldık. Bünyemizde bulunan; İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Tuzla-Acıbadem, İstanbul Okan Üniversitesi Diş Hastanesi Tuzla-Mecidiyeköy’de geçerli olmak üzere sağlık hizmetlerimizde yılsonuna kadar yüzde 10 indirime giderek üzerimize düşeni yapacağız.

Halkımızın Yanında Olmak En Önemli Görevimiz!

Açıldığımız günden itibaren, etik ilkelerimiz; alanında uzman akademik kadromuz, dinamik ekibimiz ve son teknoloji cihazlarımız ile birleştirerek dünya standartlarında kaliteli, güvenilebilir, eşit ve hakkaniyetli bir sağlık hizmeti sunmaktır. İlk günden itibaren insani değerleri önemseyerek, hasta sağlığı ve güvenliğine önem veriyoruz. Programa destek olan ilk sağlık kuruşu olarak, milletimizin menfaatine olan her türlü kararın destekçisi olmak, bizim vazifemiz. Bu nedenle, enflasyonla topyekün mücadelede biz de varız.

Okan Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Üyesi

Can Özkan Okan

 

 

Kolay ulaşılabilir bir sağlık merkezi olan hastanemizde; kurum kültürü gereği gelişen teknolojiye ayak uyduruyor, hasta güvenliğine öncelik veriyor, hasta memnuniyetini ve hizmet kalitesini sürdürülebilir şekilde hep en yüksek seviyede tutuyoruz.

Yerel yönetimler, yerel sağlık uzmanları ve sivil toplum örgütleri ile geliştirilecek işbirlikleri ve projelerle bulunduğu bölge ile entegre olarak, bölge halkının da bilgilendirilmesine katkı sağlamayı hedefliyoruz.