Bize Sorun

Aşağıdaki formu doldurarak bilgi talep edebilirsiniz.

7/24 Yanınızdayız

Hastanemiz

Yaklaşımımız

İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi, 2016 yılında geleceğin sağlık standartlarının oluşturulmasına katkı sağlamak, sağlık sektörüne yön veren kuruluşlar arasında yer almak vizyonuyla hizmet vermeye başlamıştır. Okan Kültür, Eğitim ve Spor Vakfı, tarafından 1999 yılında açılan İstanbul Okan Üniversitesi, hastanenin temellerini oluşturmuştur.

Sağlık alanında yaptığı akademik çalışmaları ve tecrübesini “Okan Sağlık” çatısı altında toplayan üniversite, son olarak sağlık sektöründeki birikimini ve deneyimini aktaracağı İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi’ni kurarak “Okan” markasının ulusal ve uluslar arası başarısını, sağlık sektörüne de taşımıştır.

İstanbul Okan Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Eğitim Kompleksi’nde yer alan

• Tıp Fakültesi,

• Diş Hekimliği Fakültesi,

• Sağlık Bilimleri Fakültesi,

• Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu,

• Hastane Simülasyon Merkezi (700 metrekare) ile sağlık ve tıp eğitimindeki deneyimini İstanbul Okan Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim, Araştırma ve Uygulama Hastanesi ile güçlendirip, hizmete sunmaktadır.

Kolay ulaşılabilir bir sağlık merkezi olan İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi, kurum kültürü gereği gelişen teknolojiyi yakında takip etmekte, hasta odaklı yaklaşımı ile hasta memnuniyetini ve hizmet kalitesini sürdürülebilir kılma hedefiyle hizmet sunmaktadır. 50 bin metrekare kapalı alan üzerinde kurulu hastane, 500’ün üzerinde çalışanı, 100’ün üzerinde öğretim görevlisi ve hekim, 250 yatak kapasitesi, 10 ameliyathane ve yenidoğan, pediatrik, erişkin kapsamında 47 yataklı yoğun bakım ünitesi, teknolojik alt yapısı ile tam donanımlı bir genel hastane olarak hizmet vermektedir.  İleri tanı ve tedavi yöntemlerinin, hızla gelişen tıbbi teknolojiler ile buluştuğu İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi, hasta memnuniyeti odaklı, multidisipliner yaklaşımıyla kaliteli, yüksek standartlarda sağlık hizmetini adaletli bir şekilde hastalarla buluşturmaktadır.

İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi’nde, tıp eğitimi ve toplumun sağlığını ilgilendiren konularda ileri tanı ve tedavi yöntemleri geliştirmek amacıyla bilimsel araştırma ve geliştirme çalışmaları da yürütülmektedir. 

İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Acıbadem Polikliniği

İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi bilgi ve tecrübesi ile açılan Acıbadem Polikliniği, 2200 m² kapalı alanda, birçok branşta ayaktan tedavi için hizmete açılmıştır. Poliklinik hizmetlerinin dışında; tam donanımlı Fizik Tedavi ve İşlem Odaları, Klinik Laboratuvarı, Endoskopi ve Görüntüleme Ünitelerinin bulunduğu, özel eğitimli tıbbi personelle donatılmış polikliniğimizde kaliteli sağlık hizmetleri ile buluşacaksınız.

Acıbadem Polikliniği, 2016 yılında geleceğin sağlık standartlarının oluşturulmasına katkı sağlamak, sağlık sektörüne yön veren kuruluşlar arasında yer alma vizyonu ile açılan İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi’ne bağlı olup, yüksek standarttaki kalite hizmetlerini, ileri teknoloji cihazları ile alanında uzmanlaşmış doktorları ve deneyimli personelleri ile ayaktan hizmet vermektedir. Hastane yönetim sistemimiz ile yaptırmış olduğunuz tüm tahlil ve tetkiklerinizin eş zamanlı olarak, İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Tuzla'da görüntülenmesini sağlanmaktadır.

Kolay ulaşılabilir lokasyonu ile sağlık hizmetlerinizi alırken ulaşım zorluğu çekmeyeceğiniz, kurum kültürü gereği gelişen teknolojiyi yakından takip etmekte olan İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Acıbadem Polikliniği, hasta odaklı yaklaşımı ile hasta memnuniyetini ve hizmet kalitesini sürdürülebilir kılma hedefiyle hizmet vermektedir.

İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Tanıtım Filmi